„Horyzont nowoczesnej edukacji”
styczeń- czerwiec 2019
Grupa I
Kształtowanie umiejętności zawodowych | Przedsiębiorczość | Technologia informacyjna i komunikacyjna |
14.03.2019 Godz. 15.15- 19.15 | 29.03.2019 Godz. 13.00- 14.30 | 21.03.2019 Godz.15.10- 16.40 |
15.03.2019 Godz. 14.30- 18.30 | 10.05.2019 Godz.13.00-15.15 | 04.04.2019 Godz. 15.10- 17.25 |
28.03.2019 r. Godz. 15.15- 19.15 | 09.05.2019 Godz. 15.10- 17.25 | |
29.03.2019 r. Godz. 16.00-19.00 | 16.05.2019 Godz. 15.10- 16.40 |
Grupa II
Kształtowanie umiejętności zawodowych | Technologia informacyjna i komunikacyjna |
12.03.2019 Godz. 13.45- 16.45 | 26.03.2019 Godz.13.45- 16.00 |
19.03.2019 Godz. 13.45- 16.45 | 13.05.2019 Godz. 14.30- 17.30 |
02.04.2019 r. Godz. 13.45- 16.45 | 20.05.2019 Godz. 14.30- 16.45 |
30.04.2019 r. Godz. 13.45- 16.00 |
Grupa III
Kształtowanie umiejętności zawodowych | Kształtowanie umiejętności rozumienia | Technologia informacyjna i komunikacyjna |
13.03.2019 Godz. 13.45- 14.30 | 17.03.2019 Godz. 16.00- 18.30 | 28.03.2019 Godz.15.10- 16.40 |
03.04.2019 Godz. 13.45- 17.30 | 07.04.2019 Godz.16.00-18.30 | 23.05.2019 Godz. 15.10- 16.40 |
08.05.2019 r. Godz. 13.45- 16.30 | 13.05.2019 Godz. 8.00- 9.30 | 03.06.2019 Godz. 08.30- 10.45 |
15.05.2019 r. Godz. 13.45- 16.00 | 20.05.2019 Godz. 8.00- 9.30 | 10.06.2019 Godz. 08.30- 10.45 |
22.05.2019 Godz. 13.45- 16.00 | 27.05.2019 Godz. 8.00- 9.30 | |
29.05.2019 Godz. 13.45- 16.00 | 29.05.2019 Godz. 13.45- 14.40 |
Grupa IV
Kształtowanie umiejętności zawodowych | Technologia informacyjna i komunikacyjna |
14.03.2019 Godz. 10.30- 12.45 | 19.03.2019 Godz.13.45- 16.45 |
21.03.2019 Godz. 09.45- 12.45 | 02.04.2019 Godz. 13.45- 16.00 |
28.03.2019 r. Godz. 09.45- 12.45 | 06.05.2019 Godz. 14.30- 16.45 |
Grupa V
Kształtowanie umiejętności rozumienia | Przedsiębiorczość |
08.03.2019 Godz. 07.10- 7.55 | 28.05.2019 Godz.10.40- 11.40 |
15.03.2019 Godz. 07.10- 7.55 | 14.06.2019 Godz. 7.00- 8.00 |
22.03.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | 18.06.2019 Godz. 8.00- 11.00 |
29.03.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | |
05.04.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | |
10.05.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | |
17.05.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | |
24.05.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | |
31.05.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 | |
07.06.2019 r. Godz. 07.10- 7.55 |
Grupa VI
Kształtowanie umiejętności rozumienia | Przedsiębiorczość | Kształtowanie umiejętności zawodowych | Technologia informacyjna i komunikacyjna |
17.03.2019 Godz. 16.00- 18.30 | 05.03.2019 Godz. 15.30- 16.15 | 12.03.2019 Godz. 15.00- 16.30 | 12.05.2019 Godz. 15.00- 20.00 |
21.03.2019 Godz. 15.30- 17.45 | 12.03.2019 Godz. 15.30- 16.15 | 29.04.2019 Godz. 15.00- 16.30 | 04.06.2019 Godz. 7.00- 12.00 |
04.04.2019 Godz. 15.30- 18.30 | 04.04.2019 Godz. 7.10- 7.55 | 30.04.2019 Godz.15.00- 18.00 | |
09.05.2019 Godz. 7.10- 7.55 | 14.05.2019 Godz. 15.00- 17.15 | ||
16.05.2019 Godz. 7.10- 7.55 | 21.05.2019 Godz. 15.00- 17.15 | ||
22.05.2019 Godz. 15.00- 17.15 | |||
28.05.2019 Godz. 15.00- 17.15 | |||
29.05.2019 Godz. 15.00- 17.15 | |||
05.06.2019 Godz. 15.00- 17.15 | |||
12.06.2019 Godz. 15.00- 17.15 |
Grupa VII
Kształtowanie umiejętności zawodowych: |
21.03.2019 godz. 13.30-15.30 |
04.04.2019 godz. 13.30- 17.30 |
09.05.2019 godz. 12.30- 15.30 |
Grupa VIII
Kształtowanie umiejętności zawodowych | Kształtowanie umiejętności rozumienia | Technologia informacyjna i komunikacyjna |
14.03.2019 Godz. 7.00- 8.00 | 17.03.2019 Godz. 16.00- 18.30 | 04.06.2019 Godz.13.00- 17.00 |
21.03.2019 Godz. 7.00- 8.00 | 07.04.2019 Godz.16.00-18.30 | 18.06.2019 Godz. 08.00- 14.00 |
28.03.2019 r. Godz. 7.00- 8.00 | 13.05.2019 Godz. 8.00- 9.30 | |
04.04.2019 r. Godz. 7.00- 8.00 | 20.05.2019 Godz. 8.00- 9.30 | |
09.05.2019 Godz. 7.00- 8.00 | 27.05.2019 Godz. 8.00- 9.30 | |
16.05.2019 Godz. 7.00- 8.00 | 29.05.2019 Godz. 13.45- 14.40 | |
17.05.2019 Godz. 7.00- 8.00 | ||
23.05.2019 Godz. 7.00- 8.00 | ||
24.05.2019 Godz. 8.00- 9.00 | ||
31.05.2019 Godz. 7.55- 8.55 | ||
06.06.2019 Godz. 7.00- 8.00 | ||
07.06.2019 Godz. 7.55- 8.55 | ||
11.06.2019 Godz. 7.00- 8.00 | ||
13.06.2019 Godz. 7.00- 8.00 | ||
14.06.2019 Godz. 7.55- 8.55 |
Grupa IX
Kształtowanie umiejętności rozumienia | Trening umiejętności społecznych | Kształtowanie umiejętności zawodowych | Zajęcia matematyczno – przyrodnicze |
11.03.2019 Godz. 14.30- 15.15 | 07.02.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 17.05.2019 Godz. 14.30- 17.30 | 29.01.2019 Godz. 7.05- 7.50 |
25.03.2019 Godz. 14.30- 15.15 | 28.02.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 24.05.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 05, 26.02.2019 Godz. 7.05- 7.50 |
26.03.2019 Godz. 15.20- 16.05 | 07.03.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 31.05.2019 Godz.14.30- 16.45 | 05, 12,19,26.03.2019 Godz. 7.05- 7.50 |
01.04.2019 Godz. 15.00- 16.00 | 14.03.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 02,04,30.04.2019 Godz.7.05-7.50 | |
29.04.2019 Godz. 15.00- 16.00 | 21.03.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 07,10,14,17,21,24,28.05.2019 Godz.7.05- 7.50 | |
06.05.2019 Godz. 14.30- 16.30 | 28.03.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 08.05.2019 Godz. 15.15- 16.00 | |
13.05.2019 Godz. 14.30- 16.30 | 04.04.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 29.05.2019 Godz. 15.15- 16.00 | |
20.05.2019 Godz. 14.30-16.30 | 09.05.2019 Godz. 14.30- 16.45 | 31.05.2019 Godz. 7.05- 7.50 | |
27.05.2019 Godz. 14.30- 16.30 | 16.05.2019 Godz. 14.30- 16.45 | ||
23.05.2019 Godz. 14.30- 16.45 |
Grupa X
Kształtowanie umiejętności pracy zespołowej | Kształtowanie umiejętności rozumienia | Przedsiębiorczość |
4.03.2019 Godz. 14.00- 15.30 | 08.03.2019 Godz. 14.00-15.30 | 02.04.2019 Godz.11.40- 12.25 |
7.03.2019 Godz. 14.00- 15.30 | 15.03.2019 Godz.14.00- 15.30 | 03.04.2019 Godz. 08.00-08.45 |
18.03.2019 r. Godz. 14.00- 15.30 | 22.03.2019 Godz. 14.00- 16.15 | 07.05.2019 Godz. 11.40- 12.30 |
21.03.2019 r. Godz. 14.00- 15.30 | 29.03.2019 Godz. 14.00- 16.15 | 14.05.2019 Godz. 11.40- 12.30 |
25.03.2019 Godz. 14.00- 15.30 | 21.05.2019 Godz. 11.40- 12.30 | |
03.04.2019 Godz. 8.00- 8.45 | ||
08,15,22,29.05.2019 Godz. 8.00- 8.45 | ||
20,27.05.2019 Godz. 10.00- 10.45 |